mapka Wybierz lokalizację

Wiadomości


02,09,2015
Zapraszamy na nasz profil na Facebooku.
 

Zapraszamy do odwiedzin i polubienia naszego profilu na Facebooku.Nasz funpage na Facebooku jest dostępny pod adresem www.facebook.com/ogloszeniotekapl na nim publikujemy na bieżąco zawsze aktualne informacje związane głównie z serwisem ogloszenioteka.pl. Na profilu prezentujemy ciekawe ogłoszenia użytkowników, aktualności związane z funkcjonowaniem  serwisu i wprowadzanymi zmianami jak również nowościami oraz usprawnieniami  jakie cały czas chcemy wprowadzać dla jeszcze lepszego i wygodniejszego korzystania.facebook ogloszenioteka

Dla wszystkich osób którzy polubią nasz profil i będą aktywni, planujemy wiele niespodzianek: konkursy, bonusy i rabaty na publikacje promowanych ogłoszeń w postaci wyróżnień na pierwszej stronie, podświetleń oraz nadawanie ogłoszeniom wysokich priorytetów. Dzięki temu takie promowane ogłoszenia będą  bardziej widoczne co przełoży się na liczbę odwiedzających i zdecydowanie większy odzew na ofertę.Zapraszamy do polubienia nas i aktywności na profilu, podziel się z innymi swoimi wrażeniami dodawaj komentarze i opinie, masz jakieś pytania czy sugestie zachęcamy do kontaktu.


02,08,2015
Wprowadzone zmiany w serwisie
 

Zmiana wyglądu szaty graficznej i dodatkowe usprawnienia.Przede wszystkim najbardziej zauważalną zmianą dla wszystkich odwiedzających jest nowy wygląd portalu, który różni się znacznie od pierwotnej wersji jaki był na początku gdy powstał. Zmianie uległa kolorystyka szablonu, elementy graficzne oraz niektóre układy boksów na podstronach. W ten sposób, obecnie serwis ogloszenioteka.pl wyróżnia się z pośród wielu innych portali ogłoszeniowych swoją odrębnością oraz inną stylistyką i charakterem.szablon ogloszenioteka

Ponadto, oprócz wizualnych zmian wprowadziliśmy bardzo istotny z punktu widzenia użytkowników sposób dodawania ogłoszeń, skrócony i bardziej sprawniejszy. Po dokonaniu wyboru kategorii, ogłoszenie zamieszczane jest po dwóch kliknięciach, bezpośrednio na stronach serwisu bez konieczności aktywacji i oczekiwania na publikacje.


gratka ogloszenioteka

W niedalekiej przyszłości planujemy wprowadzić dodatkowe opcje i usprawnienia dla użytkowników serwisu. Zapraszamy do korzystania !


12,06,2013
Logowaniu do serwisu
 

Logowanie przy pomocy kont: Facebooka, Gmail, OpenID.


Wprowadziliśmy możliwość logowania się użytkowników do serwisu za pomocą kont Facebook, Gmail, Openid dla wszystkich tych którzy chcieliby korzystać z serwisu bez rejestracji ale jednocześnie chcieliby korzystać z funkcji i ułatwień dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników.


Teraz można w szybki sposób zalogować się do serwisu używając swojego konta z Facebooka, Gmail oraz OpenID i dodać darmowy wpis swojej oferty. Jeśli używasz któregoś z tych kont wykorzystaj go aby mieć stały dostęp do panelu administracyjnego użytkownika i korzystaj z wielu przydatnych funkcji i ułatwień.


Zapraszamy wszystkich do korzystania z ogłoszenioteka.pl. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek sugestie, propozycje zachęcamy do kontaktu.

24,12,2011
www.ogloszenioteka.pl
 

Witamy wszystkich użytkowników w serwisie bezpłatnych ogłoszeń ogloszenioteka.pl
Przedstawiamy top ogłoszenia, oferty za darmo i bez logowania.


Ogloszenioteka.pl to nowy, funkcjonalny portal darmowych ogłoszeń internetowych. Został zbudowany tak aby ogłoszenia użytkowników były przedstawiane w sposób przejrzysty w centrum uwagi i bez przytłaczającej grafiki, w serwisie można sprawnie i szybko dodawać ogłoszenia jak i również trafnie i szybko wyszukiwać określone oferty.


Gratka dla wszystkich korzystających z portalu, wpis mogą zamieszczać za darmo bez ponoszenia opłat za ich emisję. Na stronach serwisu można zamieszczać każde ogłoszenie dotyczące sprzedaży, kupna, zamiany, wynajmu oraz bezpłatnego odstąpienia oferowanego przedmiotu. Kup sprzedaj, wynajmuj oraz zamieniaj wszystko za darmo i bez konieczności rejestracji. Ogłoszenia na całą Polskę oraz lokalnie, oferty dużych miast ogłoszenia Kraków, Warszawa, Wrocław, ogłoszenia trójmiasto, ogłoszenia Poznań, ogłoszenia Łódź oraz wszystkie miasta i wsie w Polsce bez ograniczeń w publikacji. Prosimy zapoznać się z regulaminem określającym m.in. zasad publikacji ogłoszeń dotyczących dozwolonych przedmiotów i usług.


Do dyspozycji użytkowników jest ponad 500 podkategorii do których można zamieszczać ogłoszenia. Nie jest wymagana rejestracja konta w serwisie aby móc zamieszczać ogłoszenia, można w ten sposób szybko dokonać publikacji podając jedynie swój prawidłowy adres e-mail na który zostanie wysłany link do edycji oraz ewentualnego odnawiania ogłoszeń. Użytkownicy posiadający konto mają możliwość zarządzania swoimi ogłoszeniami po przez własny panel administracyjny, przysługuje im również więcej udogodnień i opcji kontrolowania i zarządzania swoimi ofertami.


Dla wszystkich którzy prowadzą firmy, proponujemy rejestracje konta firmowego i publikowanie swoich ogłoszeń i ofert jako firma. Dodatkowo za darmo zostanie dodany wpis do katalogu firm który będzie na stałe widniał na stronach serwisu ogłoszenioteka.pl. Rejestr firm który gromadzi wpisy stanowi bardzo dobrą formę prezentacji wizytówek firm oraz jest dodatkową możliwością reklamy w Internecie.


Jeśli chcielibyście Państwo zwiększyć znacząco liczbę odwiedzin swoich ogłoszeń. Proponujemy dodatkowe formy odpłatnego promowania w postaci wyróżnień na pierwszej stronie, podświetleń oraz nadawania ogłoszeniom wysokich priorytetów. Takie top ogłoszeniabędą częściej odwiedzane, średnio 10 razy częściej i dadzą szerszy odzew ze strony potencjalnie zainteresowanych ofertami.


Serwis powstał w 2011 roku, naszym priorytetem jest znaleźć się w grupie największych serwisów ogłoszeniowych w Polsce dlatego cały czas jest rozwijany, dostosowywany o nowe funkcje i wprowadzane dogodne zmiany tak aby mógł optymalnie spełniać wymogi wszystkich użytkowników.


Zapraszamy wszystkich do korzystania z ogłoszenioteka.pl. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek sugestie, propozycje zachęcamy do kontaktu.