mapka Wybierz lokalizację

Podstawowe zasady

podstawowe zasady ogloszeniotekiUżytkownicy korzystający z serwisu ogłoszeń internetowych ogłoszenioteka.pl zobowiązani są do przestrzegania kilku ważnych, podstawowych zasad.
Nie stosowanie się do kilku poniższych zasad które wynikają z regulaminu serwisu, będzie skutkowało natychmiastowym usuwaniem ogłoszeń.

Zasady publikacji ogłoszeń

1. Należy przestrzegać zasad regulaminu serwisu, głównie punktu w którym określane są zasady wystawiania dozwolonych przedmiotów i usług.

2. Zabronione jest oferowanie do sprzedaży przedmiotów prawnie zakazanych oraz pochodzących z przestępstwa !

3. Zamieszczać można tylko jedno takie samo ogłoszenie . Zabrania się powielania identycznych ogłoszeń z taką samą ofertą przedmiotu lub usługi !

4. Ogłoszenia należy dodawać do odpowiedniej przypisanej dla niej kategorii.

5. W serwisie ogłoszenioteka.pl nie można zamieszczać anonsów towarzyskich, brak kategorii dla tego typu ogłoszeń.

6. Zamieszczone ogłoszenie musi oddawać rzeczywisty zamiar dokonania określonej transakcji ustalone w treści ogłoszenia oraz rzeczywisty stan oferowanego przedmiotu.

7. Opis, treść ogłoszenia powinien zawierać jak najwięcej szczegółów. Podawane dane i informacje muszą być prawdziwe, zdjęcia do których użytkownik nie posiada praw autorskich lub nie ma zgody autora na ich publikowanie nie powinny być zamieszczane.

8. W treści ogłoszeń nie można umieszczać samych linków, odnośników do innych stron internetowych.