mapka Wybierz lokalizację

Co wyróżnia ogłoszeniotekę

co-nas-wyróżnia ogloszenioteka.pl Serwis ogłoszenioteka.pl nie nakłada na użytkowników wielu ograniczeń. Użytkownik który zamieszcza ogłoszenie ma swobodę w jego tworzeniu, podawaniu informacji, swoich danych osobowych oraz dodawaniu zdjęć . Powinien jedynie uwzględnić regulamin serwisu, a w szczególności przestrzegać zasad dotyczących zakazanych przedmiotów i usług które nie mogą być oferowane .

Wpis za darmo bez logowania

Na stronach serwisu ogloszenioteka.pl użytkownicy mogą wysyłać każde ogłoszenie które dotyczy sprzedaży, kupna, zamiany, wynajmu, oraz bezpłatnego odstąpienia oferowanych przedmiotów, towarów lub usług nie zakazane prawem oraz regulaminem serwisu. Gratka dla wszystkich użytkowników do dyspozycji oferujemy 20 głównych kategorii i ponad 500 podkategorii.


W serwisie można zamieszczać ogłoszenia drobne w wielu kategoriach, gratka bardzo duża liczba ofert z działu praca usługi. Nieruchomości kupno lub sprzedaż oraz wynajem mieszkania, domu oraz biur, sprzedaż działek budowlanych i rolnych. Automoto ogłoszenia motoryzacyjne, ogłoszenia w kategoriach dla domu, oferty budownictwo i przemysł, ogłoszenia antyki i sztuka. Dodać można ogłoszenie dotyczące kupna lub adopcji zwierząt, dostępne są również kategorie ubrania i odzież, oferty biuro i reklama, sprzęt AGD/RTV, hobby i sport, anonse wakacje i podróże, medycyna, drogeria i wiele innych. Należy pamiętać, że ogłoszenia muszą oddawać faktyczny stan oferowanego przedmiotu lub usług. Prosimy również aby przestrzegać warunku o nie powielanie wielokrotnie tego samego ogłoszenia.


  co nas wyroznia inne
serwisy
Obszar działania Lokalnie i cała Polska Tylko lokalnie
Najdłuższe emisje ogłoszeń do 1 roku 30 dni
Największa liczba kategorii ponad 500 max.200
Ogłoszeniodawcy Osoby prywatne, Sklepy
Firmy, Instytucje
Osoby prywatne
Transakcje Dowolne: Kontak osobisty
Wysyłka
Kontakt osobisty


Co nas wyróżnia z pośród innych serwisów ogłoszeniowych:

Top ogłoszenia, największa liczba kategorii do których można zamieszczać ogłoszenia jest ich ponad 400.

Ogłoszenie można zamieszczać całkowicie za darmo bez konieczności jakichkolwiek opłat.

Brak ograniczeń kto może publikować ogłoszenia. Mają taką możliwość wszyscy zarówno osoby fizyczne (prywatne ogłoszenia), sklepy, firmy, instytucje, organizacje pożytku publicznego.

Najdłuższe okresy emisji ogłoszeń nawet do 1 roku bez konieczności okresowego odnawiania.

Ogłoszenie może dotyczyć każdego przedmiotu nowego lub używanego nie zakazanego przez prawo do obrotu i regulaminem serwisu.

Nie jest wymagane zakładanie konta w serwisie, ogłoszenia można dodawać bez rejestracji szybko i swobodnie.

Dodatkowe opcje w serwisie w tym powiadomienia o wybranych ogłoszeniach, porównywarka ogłoszeń.

Szybkość emisji ogłoszeń są one wyświetlane od zaraz bez zbędnego oczekiwania na aktywacje i zatwierdzenie.

Możliwość założenia własnej strony w serwisie, tylko ze swoimi ogłoszeniami, z własną nazwą i logo.

Możliwość dopasowania do swojej oferty jednego z sześciu proponowanych do wyboru planów emisji ogłoszeń, na okres 1,2,3,4,6 i 12 miesięcy.

Najlepsza oferta cenowa za promowanie ogłoszenia w serwisie za nie wielkie opłaty możliwość dotarcia do dużo większej liczby odwiedzających.

Pełna kontrola użytkownika nad swoimi ogłoszeniami i kontem.