mapka Wybierz lokalizację

O nas

o serwisie ogloszeniotekaOgłoszenioteka.pl to przejrzysty i funkcjonalny serwis bezpłatnych ogłoszeń internetowych, wyróżniający się głównie:
największą liczbą kategorii do których można umieszczać ogłoszenia oraz najdłuższymi okresami ich emisji nawet do 1 roku. Dodatkowo posiadamy rejestr firm do którego można dodać swój wpis na stałe i za darmo.

Ogłoszenia lokalne i ogólnopolskie

Ideą tego portalu ogłoszeniowego jest oddanie do dyspozycji wszystkim oferentom i interesantom platformy transakcyjnej ponad lokalny obszar, serwis ma charakter ogólnopolski i użytkownicy nie są zobligowani do zawierania tylko transakcji lokalnych. Z uwagi na ogólnopolski zasięg chcemy docierać do każdego miejsca w Polsce, nie tylko dużych miast ale mniejszych miasteczek i wsi bez ograniczeń.


Zamieszczanie ogłoszeń jest proste i szybkie bez konieczności ponoszenia opłat. Wszyscy użytkownicy mogą publikować ogłoszenia, zarówno osoby prywatne jak i firmy, instytucje, organizacje pożytku publicznego. Nie ingerujemy w przeprowadzane transakcje które dochodzą za pośrednictwem serwisu, nie pobieramy również żadnych prowizji i opłat od sprzedaży.


Dla wszystkich którzy prowadzą działalność gospodarczą, udostępniamy dział rejestr przedsiębiorców. Można zarejestrować konto firmowe wówczas za darmo i na stałe zostanie dodany wpis do katalogu firm który będzie stałą reklamową wizytówką Państwa firmy.


Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo jednakże nie monitorujemy przeprowadzanych transakcji, ogłoszenia są weryfikowane i nie spełniające wymogów regulaminu są usuwane, próby oszustwa, wyłudzeń lub innych działań nie zgodnych z prawem będą zgłaszane odpowiednim organom.


Serwis powstał w 2011 roku i cały czas jest rozwijany tak aby mógł optymalnie w przyjazny sposób spełniać wymogi wszystkich użytkowników. Ogłoszenia użytkowników są przedstawiane w sposób przejrzysty zawsze w centrum uwagi bez przytłaczającej grafiki, na stronach portalu poruszać się można swobodnie i sprawnie, szybko dodawać ogłoszenia jak i również trafnie i szybko odnajdywać interesujące oferty.


Zapraszamy wszystkich do korzystania z ogłoszenioteka.pl